Rekvalifikace

Rekvalifikační kurzy a doškolovací semináře

Chcete-li zvýšit svou kvalifikaci a absolvovat kurz, který zvýšit Vaše znalosti a možnost uplatnění na trhu práce, jste na správném místě. V případě zájmu o absolvování kurzu a další informace, nás neváhejte kontaktovat.

 

Pro všechny rekvalifikační kursy platí různá cenová zvýhodnění ( množstevní slevy, slevy pro absolventy atd.)

 

REKVALIFIKAČNÍ KURZ – PEDIKÚRA A NEHTOVÁ MODELÁŽ

Pedikérský rekvalifikační kurs trvá minimálně 150 vyučovacích hodin, pro uchazeče se základním vzděláním 300 hodin. Naučí studenty precíznímu ošetření nohou, ošetření vad nohou a nehtů, poradenství atd.

Cena kursu se závěrečnou zkouškou ……………………… 10 000,-


REKVALIFIKAČNÍ KURZ – KOSMETIKA

Kosmetický rekvalifikační kurs obsahuje kromě povinných předmětů také nácvik doprovodných kosmetických služeb jako jsou drenážní techniky obličejové a dekoltové, masáže šíje při kosmetickém ošetření atd. Trvání kursu je vzhledem k jeho náročnosti přibližně 600 vyučovacích hodin. Absolventky jsou však připraveny díky náročné praxi se v oboru okamžitě uplatnit.

Cena kursu se závěrečnou zkouškou……………………… 10 000,-


DOŠKOLOVACÍ SEMINÁŘE

Cílem doškolovacích seminářů je zdokonalení ve vystudovaném oboru, prohloubení znalostí i dovedností, informace o nejnovějších trendech apod. Ceny i seznam kursů a seminářů není možné poskytnout, neboť se program vždy podřizuje okamžitým požadavkům uchazečů. Namátkou je možné uvést např. alternativní masážní techniky, drenážní techniky, vyšetřovací techniky, vypínací a zpevňovací kúry, pohybová a protahovací cvičení atd.